2014 STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR PROVINCIAL TOURNAMENT RESULTS

 


STEELE HOTELSALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE A

HOST: MOUNT PEARL

 

10

Bay Arena

5

Min Com Power Selects

6

1130

 Brush & Trowel Stingers 1

2

Max Surge 1

2

200

Hickman Motors Icemen 1

4

Bay Arena

7

330

OPENING CEREMONIES

 

 

 

400

Min Com Power Selects

4

Brush & Trowel Stingers 1

2

 

10

Hickman Motors Icemen 1

4

Brush & Trowel Stingers 1

3

1130

Max Surge 1

1

Min Com Power Selects

2

2

Brush & Trowel Stingers 1

3

Bay Arena

4

330

Max Surge 1

3

Hickman Motors Icemen 1

4

 

9:00

Max Surge 1

 

Bay Arena

 

1030

Min Com Power Selects

 

Hickman Motors Icemen 1

 

230

Championship Game

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name:    Derm Bishop                                      Name:    Gonzo Bennett

Phone #:   3464-5350                                                  Phone #:  747-0818

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE B

HOST: CORNER BROOK

 

 

9

Gander

3

Corner Brook

3

1130

Hickman Motors Icemen 2

2

Max Surge 2

4

1

Brush & Trowel Stingers 2

1

Min Com Power Selects 2

1

3

Max surge 2

0

Gander

10

430

OPENING CEREMONIES

 

 

 

530

Corner Brook

9

Brush & Trowel Stingers 2

1

700

Min Com Power Selects 2

7

Hickman Motors Icemen 2

5

 

9

Brush & Trowel Stingers 2

5

Hickman Motors Icemen 2

2

1130

Min Com Power Selects 2

2

Gander

3

1

Max Surge 2

1

Corner Brook

7

3

Gander

5

Hickman Motors Icemen 2

0

430

Brush & Trowel Stingers 2

4

Max Surge 2

4

6

Corner Brook

3

Min Com Power Selects 2

3

 

9

Min Com Power Selects 2

 

Max Surge 2

 

1130

Hickman Motors Icemen 2

 

Corner Brook

 

1

Gander

 

Brush & Trowel Stingers 2

 

430

Championship Game

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                  TOURNAMENT COORDINATOR              

Name:  Ron Downey                                        Rana Mercer

Rondowney@nf.sympatico.ca               ranamercer@l.rogers.com        

Phone #: 632-5918                             

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE C

HOST: CLARENVILLE

 

9

St. John’s

2

Deer Lake

6

1030

Clarenville

4

CB Regional

7

12

Grand Falls

2

Labrador

1

2

CB Regional

6

St. John’s

4

330

Deer Lake

4

Grand Falls-Windsor

1

530

Labrador

4

Clarenville

4

 

9

Grand Falls-Windsor

8

Clarenville

2

1030

Labrador

7

St. John’s

4

12

CB Regional

1

Deer Lake

8

2

St. John’s

4

Clarenville

4

330

Grand Falls-Windsor

6

CB Regional

2

5

Deer Lake

4

Labrador

2

 

9

Labrador

 

CB Regional

 

1030

Clarenville

 

Deer Lake

 

12

St. John’s

 

Grand Falls-Windsor

 

330

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              LOCA COORDINATOR

Dave Ingram                                                                 Dean Ingram      

466-4378                                                  466-4593

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE D

HOST:  STRAITS

 

930

Avalon Celtics

1

Bay Arena

4

1115

Straits

5

Goulds

2

1

Trinity Placentia

8

Stephenville

1

245

Goulds

3

Avalon Celtics

2

4

Bay Arena

3

Trinity Placentia

11

730

Stephenville

1

Straits

8

 

830

Trinity Placentia

7

Straits

4

1015

Stephenville

6

Avalon Celtics

2

12

Goulds

2

Bay Arena

3

145

Avalon Celtics

3

Straits

4

330

Trinity Placentia

5

Goulds

2

515

Bay Arena

1

Stephenville

4

 

9

Stephenville

 

Goulds

 

1045

Straits

 

Bay Arena

 

1230

Avalon Celtics

 

Trintiy Placentia

 

TBA

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                  HOST COORDINATOR

Name:  Tracy Genge                                         Name:  Brenda Genge

Phone #: 456-3313                                          Phone #: 456-2403

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE E

HOST:  CEE BEES

 

8

Cee Bees

9

Mount Pearl

1

10

Bonavista

1

Northeast

3

12

Marystown

3

Lake Melville

4

230

Northeast

1

CeeBees

5

430

Mount Pearl

3

Marystown

4

630

Lake Melville

1

Bonavista

3

 

8

Marystown

5

Bonavista

3

10

Lake Melville

3

Cee Bees

6

12

Northeast

3

Mount Pearl

2

2

CeeBees

3

Bonavista

5

4

Marystown

4

Northeast

3

6

Mount Pearl

3

Lake Melville

12

 

8

Lake Melville

 

Northeast

 

10

Bonavista

 

Mount Pearl

 

12

CeeBees

 

Marystown

 

4

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name: Frank Finlayson                                     Name:  Brian Donovao

Phone #:-596-0549                                                      Phone #: 683-2051

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE F

HOST:  ST. JOHN’S

 

9

CB Regional

2

Corner Brook

4

1030

St. John’s

2

St. Pierre

1

12

Gander

5

Grand Falls-Windsor

0

2

St. Pierre

7

CB Regional

8

330

Corner Brook

4

Gander

4

5

Grand Falls-Windsor

0

St. John’s

3

 

9

Gander

0

St. John’s

1

1030

Grand Falls-Windsor

1

CB Regional

5

12

St. Pierre

0

Corner Brook

2

2

CB Regional

2

St. John’s

3

330

Gander

9

St. Pierre

0

5

Corner Brook

7

Grand Falls-Windsor

4

 

9

Grand Falls-Windsor

 

St.Pierre

 

1030

St. John’s

 

Corner Brook

 

12

CB Regional

 

Gander

 

330

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                             

Name: Gerry Gulliver                                                   

Phone #:579-9091                                          

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE G

HOST:  BISHOP’S FALLS

 

9

Lewisporte

8

Northeast

3

1030

Southern Shore

3

United Towns

3

12

Avalon Celtics

3

Bishop’s Falls

2

2

United Towns

3

Lewisporte

4

330

Northeast

2

Avalon Celtics

10

6

Bishop’s Falls

8

Southern Shore

6

 

830

Avalon Celtics

5

Southern Shore

2

10

Bishop’s Falls

3

Lewisporte

5

1130

United Towns

4

Northeast

6

130

Lewisporte

6

Southern Shore

1

3

Avalon Celtics

6

United Towns

2

430

Northeast

6

Bishop’s Falls

8

 

9

Bishop’s Falls

 

United Towns

 

1030

SouthernShore

 

Northeast

 

12

Lewisporte

 

Avalon Celtics

 

330

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                             

Name:  John Thomas                                                   

Phone #:  258-5291                

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE H

HOST:  ST. ANTHONY

 

9

Mount Pearl

6

Bell Ialand

10

11

St. Anthony

8

Baie Verte/La Scie

2

1

Beothic

7

Deer Lake

10

3

Baie Verte/La Scie

6

Mount Pearl

4

5

Bell Island

7

Beothic

3

7

Deer Lake

10

St. Anthony

0

 

9

Beothic

4

St. Anthony

7

11

Deer Lake

7

Mount Pearl

1

1

Baie Verte/La Scie

5

Bell Island

5

3

Mount Pearl

4

St. Anthony

7

5

Beothic

5

Baie Verte/La Scie

6

7

Bell Island

2

Deer Lake

9

 

9

Deer Lake

 

Baie Verte/La Scie

 

11

St. Anthony

 

Bell Island

 

1

Mount Pearl

 

Beothic

 

TBO

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                             

Cara Hancock

Carahancock26@gmail.com

454-6525        

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE I

HOST:  STEPHENVILLE

 

8

Bay D’Espoir

9

Stephenville

3

10

Clarenville

3

Springdale

6

12

CB Regional

9

Labrador West

0

2

Springdale

10

Bay D’Espoir

3

430

Stephenville

*1

CB Regional

*11

 630

Labrador West

2

Clarenville

1

 

8

CB Regional

11

Clarenville

*1

10

Labrador West

0

Bay D’Espoire

5

12

Springdale

8

Stephenville

1

2

Bay D’Espoir

12

Clarenville

2

4

CB Regional

4

Springdale

5

6

Stephenville

5

Labrador West

4

 

8

Labrador West

 

Springdale

 

10

Clarenville

 

Stephenville

 

12

Bay D’Espoir

 

CB Regional

 

TBA

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HOST COORDINATOR                                           

Name:  Heather Gillam Noseworthy                                         

Phone #:  643-4675    

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE J

HOST: GOULDS

 

8

Marystown

9

CB Regional

1

930

Goulds

7

Ceebees

1

11

Churchills Falls

1

Sheshatshiu

7

2

Ceebees

1

Marystown

10

330

CB Regional

2

Churchill Falls

5

615

Sheshatshiu

6

Goulds

1

 

8

Churchills Falls

9

Goulds

3

930

Sheshatshiu

6

Marystown

4

11

Ceebees

2

CB Regional

6

2

Marystown

8

Goulds

6

330

Churchills Falls

10

Ceebees

1

5

CB Regional

4

Sheshatshiu

8

 

8

Sheshatshiu

 

Ceebees

 

930

Goulds

 

CB Regional

 

11

Marystown

 

Churchill Falls

 

330

CHAPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name:  Nancy Bungay                                      Name:  Tanya Clements

Phone #:  368-4939                                                     Phone #:  364-3675

 

GANDER COMMUNITY CENTER Monday April 21, 2014 GLOVERTOWN GARDENS
Time Game HOME Score VISITOR Score Time Game   HOME Score VISITOR Score
 9:00  AM # 1 Gander 3 vs Grand Falls-Windsor 0  8:00  AM  # 2 Glovertown  4 vs Clarenville 1
 10:15  AM  # 3 Fogo 0 vs Green Bay South 3  9:15  AM  # 4 Twillingate 1 vs Port aux Basques 3
11:30 AM # 5 Botwood 0 vs St. John’s 1 10:30 AM # 6 Bay Arena 2 vs Cee Bees  2
12:45 AM # 7 Twin Towns 0 vs Gander 5 11:45 AM # 8 North East 2 vs Placentia 4
  2:00 PM # 9 Grand Falls-Windsor 0 vs Green Bay South 3   1:00 PM # 10 Glovertown  1 vs Twillingate 6
  3:15 PM # 11 St. John’s 4 vs Fogo 5   2:15 PM # 12 Clarenville 1 vs Bay Arena 6
  4:30 PM # 13 Botwood 3 vs Twin Towns 3   3:30 PM # 14 Cee Bees  10 vs Placentia 0
  4:45 PM # 15 Port aux Basques 10 vs North East 0
Tournament Round Schedule ( Teams ranked 1 through 15)
Division A Division B Division C Division D
1st 1st 1st 1st
2nd 2nd 2nd 2nd
3rd 3rd 3rd 3rd
4th 4th 4th
GANDER COMMUNITY CENTER Tuesday April 22, 2014 GLOVERTOWN GARDENS
Venue subject to  change on Day 2 or 3
Time Game HOME Score VISITOR Score Time Game HOME Score VISITOR Score
 8:00  AM  # 16 Green Bay South  2 vs Gander 2  8:00  AM # 17 Clarenville 8 vs Northeast 1
 9:15  AM  # 18 Port Aux Basques 3 vs Twillingate 2  9:15  AM   # 19 Glovertown   5 vs Placentia 1
10:30 AM # 20 Bay Arena 3 vs Cee Bees 1 10:30 AM  # 21 Botwood 1 vs Twin Towns 1
11:45 AM # 22 Fogo 0 vs St. John’s 5 11:45 AM # 23 Northeast 2 vs Grand Falls-Windsor 5
  1:00 PM # 24 Green Bay South  0 vs Twillingate 3   1:45 PM # 25 Glovertown    3 vs Twin Towns 2
  2:15 PM # 26 Gander 2 vs Port Aux Basques 1 3:00 PM # 27 Placentia 4 vs Botwood 4
  3:30 PM # 28 Bay Arena 10 vs St. John’s 0 4:15 PM # 29 Clarenville 6 vs Grand Falls-Windsor 1
  4:45 PM # 30 Cee Bees 7 vs Fogo 0

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET A

HOST: AVALON CELTICS

 

930

GANDER

4

CB REGIONAL

0

11

AVALON

3

BAY ARENA

2

1230

MOUNT PEARL

5

GRAND FALLS-WINDSOR

1

230

GANDER

6

BAY ARENA

4

4

CB REGIONAL

1

MOUNT PEARL

9

530

GRAND FALLS-WINDSOR

2

AVALON

4

 

930

MOUNT PEARL

4

AVALON

4

11

GRAND FALLS-WINDSOR

2

GADER

6

130

BAY ARENA

3

CB REGIONAL

4

3

GANDER

4

AVALON

2

430

MOUNT PEARL

5

BAY ARENA

2

6

CB REGIOAL

6

GRAND FALLS-WINDSOR

4

 

930

GRAND FALLS-WINDSOR

 

BAY ARENA

 

11

AVALON

 

CB REGIONAL

 

1230

GANDER

 

MOUNT PEARL

 

4

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                             

Name:  STEVE POWER                                             

Cell #   693-6545                                                                    

Email:  AVALONMINORHOCKEY@NF.AIBN.COM                                                                    

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET B

HOST: MARYSTOWN

8

CORNER BROOK

1

BONAVISTA

4

10

CLARENVILLE

1

LABRADOR WEST

4

12

DEER LAKE

5

MARYSTOWN

1

2

LABRADOR WEST

2

CORNER BROOK

6

4

BONAVISTA

3

DEER LAKE

6

645

MARYSTOWN

4

CLARENVILLE

1

 

8

DEER LAKE

3

CLARENVILLE

0

10

MARYSTOWN

2

CORNER BROOK

5

12

LABRADOR WEST

4

BONAVISTA

2

2

CORNER BROOK

4

CLARENVILLE

3

4

DEER LAKE

4

LABRADOR WEST

6

6

BONAVISTA

1

MARYSTOWN

1

 

8

MARYSTOWN

 

LABRADOR WEST

 

10

CLARENVILLE

 

BONAVISTA

 

12

CORNER BROOK

 

DEER LAKE

 

4

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                             

Name:  SHANE DUNPHY                                                                 

Phone #  277-5279

Cell #:  279-3220                                                                      

                                   

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET C

HOST: NORTHEAST

 

10

ST. ANTHONY

2

LAKE MELVILLE

2

1130

CEE BEES

3

NORTHEAST

6

1

STRAITS

5

ST. PIERRE

0

3

NORTHEAST

4

ST. ANTHONY

8

430

LAKE MELVILLE

3

STRAITS

7

6

ST. PIERRE

3

CEE BEES

12

 

10

STRAITS

8

CEE BEES

5

1130

ST. PIERE

7

ST. ANTHONY

5

1

NORTHEAST

5

LAKE MELVILLE

1

3

ST. ANTHONY

5

CEE BEES

3

430

STRAITS

3

NORTHEAST

2

6

LAKE MELVILLE

3

ST. PIERRE

4

 

8

ST. PIERRE

 

NORTHEAST

 

930

CEE BEES

 

LAKE MELVILLE

 

11

ST. ANTHONY

 

STRAITS

 

3

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name:  GLEN NOLAN                                               Name:  PETE MCKAY

Cell #   772-4520                                                         Cell #   689-6211

 

TEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET D

HOST: PORT AUX BASQUES

 

8

STEPHENVILLE

6

CB REGIONAL

1

1015

PLACENTIA INTERTOWN

0

TRINITY PLACENTIA

2

1230

GROS MORNE

5

PORT AUX BASQUES

2

245

TRINITY PLACENTIA

5

STEPHENVILLE

3

5

CB REGIONAL

3

GROS MORNE

8

730

PORT AUX BASQUES

1

PLACENTIA INTERTOWN

7

 

8

GROS MORNE

3

PLACENTIA INTERTOWN

3

1015

PORT AUX BASQUES

1

STEPHENVILLE

5

1230

TRINITY PLACENTIA

3

CB REGIONAL

4

245

STEPHENVILLE

5

PLACENTIA INTERTOWN

0

5

GROS MORNE

5

TRINITY PLACENTIA

3

715

CB REGIONAL

4

PORT AUX BASQUES

2

 

9

PORT AUX BASQUES

 

TRINITY PLACENTIA

 

1115

PLACENTIA INTERTOWN

 

CB REGIONAL

 

130

STEPHENVILLE

 

GROS MORNE

 

630

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name:  DAVE CLARKE                                             Name:  MIKE LE RICHE

Cell #   695-7295                                                         Cell #    695-7235

Email:                                                               E-mail:

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET E

HOST: LEWISPORTE

 

11

GANDER

4

AVALON

5

1

LEWISPORTE

7

TWIN TOWNS

3

3

SOUTHERN SHORE

5

GANDER

1

7

AVALON

7

LEWISPORTE

1

 

11

SOUTHERN SHORE

6

LEWISPORTE

9

1

TWIN TOWNS

2

AVALON

3

3

LEWISPORTE

6

GANDER

2

7

TWIN TOWNS

2

SHOUTHER SHORE

9

 

9

GANDER

 

TWIN TOWNS

 

11

AVALON

 

SOUTHERN SHORE

 

3

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                                HOST COORDINATOR

Melvin Jacobs   535-2553                                   Bonnie Walsh   541-2853

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET F

HOST: BOTWOOD

12

HARBOUR BRETON

8

GRAND FALLS-WINDSOR

4

2

BOTWOOD

7

GREEN BAY SOUTH

5

4

FOGO/CHANGE ISLANDS

3

HARBOUR BRETON

6

7

GRAND FALLS-WINDSOR

2

BOTWOOD

4

 

1

FOGO/CHANGE ISLANDS

4

BOTWOOD

7

3

GREEN BAY SOUTH

9

GRAND FALLS-WINDSOR

4

5

BOTWOOD

5

HARBOUR BRETON

9

7

GREEN BAY SOUTH

3

FOGO/CHANGE ISLANDS

4

 

10

GREEN BAY SOUTH

 

HARBOUR BRETON

 

12

GRAND FALLS-WINDSOR

 

FOGO/CHANCE ISLANDS

 

4

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name:  PAUL BOONE                                               Name:  JOE WELLS

Cell #   486-6071                                                         Cell # 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET G

HOST: TWILLINGATE

 

1

BAY ARENA

10

LABRADOR WEST

0

5

LABRADOR WEST

2

MOUNT PEARL

11

730

BAY ARENA

11

TWILLINGATE

2

 

1

MOUNT PEARL

7

TWILLINGATE

2

5

BAY ARENA

5

MOUNT PEARL

3

7

LABRADOR WEST

6

TWILINGATE

6

 

9

 

 

 

 

130

 

 

 

 

330

 

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name: CYRIL GREENHAM                           Name:  MANDY SMOND

Cell #   884-2008                                                         Cell #  884-5179/9399

Email:                                                               E-mail:

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET H

HOST: BELL ISLAND

 

10

CHURCHILL FALLS

4

GANDER

11

1130

SPRINGDALE

6

UNITED TOWNS

7

130

NORTHEAST

4

BELL ISLAND

8

3

UNTIED TOWNS

6

CHURCHILL FALLS

2

430

GANDER

9

NORTHEAST

6

7

BELL ISLAND

1

SPRINGDALE

4

 

10

NORTHEAST

3

SPRINGDALE

7

1130

BELL ISLAND

8

CHURCHILL FALLS

4

1

UNITED TOWNS

6

GANDER

7

4

CHURCHILL FALLS

3

SPRINGDALE

6

530

NORTHEAST

2

UNITED TOWNS

3

7

GANDER

4

BELL ISLAND

5

 

1230

BELL ISLAND

 

UNITED TOWNS

 

2

SPRINGDALE

 

GANDER

 

330

CHURCHILL FALLS

 

NORTHEAST

 

6

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name:  WILLIAM CAHILL                                        Name:  KEVIN MCCARTHY

Cell #   488-2048                                                         Cell #   488-3254

Email:                                                               E-mail:

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET I

HOST: CB REGIONAL

 

12

CB REGIONAL

3

CEE BEES

4

2

MARSTOWN

8

CLARENVILLE

1

4

SHESHATSHIU

4

CB REGIONAL

10

7

CEE BEES

3

MARYSTOWN

3

 

12

SHESHATSHIU

5

MARYSTOWN

9

2

CLARENVILLE

2

CEE BEES

4

4

MARYSTOWN

3

CB REGIONAL

1

6

CLARENVILLE

1

SHESHATSHIU

11

 

10

CLARENVILLE

 

CB REGIONAL

 

12

CEE BEES

 

SHESHATSHIU

 

4

CHAMPIONSHIP GAME

 

 

 

 

HNL COORDINATOR                                              HOST COORDINATOR

Name:  TONY CRONIN                                             Name:  RUTH STEELE

Cell #   691-9850                                                         Cell #    693-9210