2014 STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR PROVINCIAL TOURNAMENT RESULTS PEEWEE & MIDGET

 


STEELE HOTELSALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE A

HOST: MOUNT PEARL

 

Gold: Min Com Power Selects

Silver:  Bay Arena

Bronze Hickmam Motors Icemen

 

10

Bay Arena

5

Min Com Power Selects

6

1130

 Brush & Trowel Stingers 1

2

Max Surge 1

2

200

Hickman Motors Icemen 1

4

Bay Arena

7

330

OPENING CEREMONIES

 

 

 

400

Min Com Power Selects

4

Brush & Trowel Stingers 1

2

 

10

Hickman Motors Icemen 1

4

Brush & Trowel Stingers 1

3

1130

Max Surge 1

1

Min Com Power Selects

2

2

Brush & Trowel Stingers 1

3

Bay Arena

4

330

Max Surge 1

3

Hickman Motors Icemen 1

4

 

9:00

Max Surge 1

2

Bay Arena

5

1030

Min Com Power Selects

8

Hickman Motors Icemen 1

4

230

Min Com Power Selects

2

Bay Arena

1

 

 

 

 

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE B

HOST: CORNER BROOK

 

Gold:  Gander

Silver: Corner Brook

Bronze:  Min Com Power Selects

 

9

Gander

3

Corner Brook

3

1130

Hickman Motors Icemen 2

2

Max Surge 2

4

1

Brush & Trowel Stingers 2

1

Min Com Power Selects 2

1

3

Max surge 2

0

Gander

10

430

OPENING CEREMONIES

 

 

 

530

Corner Brook

9

Brush & Trowel Stingers 2

1

700

Min Com Power Selects 2

7

Hickman Motors Icemen 2

5

 

9

Brush & Trowel Stingers 2

5

Hickman Motors Icemen 2

2

1130

Min Com Power Selects 2

2

Gander

3

1

Max Surge 2

1

Corner Brook

7

3

Gander

5

Hickman Motors Icemen 2

0

430

Brush & Trowel Stingers 2

4

Max Surge 2

4

6

Corner Brook

3

Min Com Power Selects 2

3

 

9

Min Com Power Selects 2

3

Max Surge 2

3

1130

Hickman Motors Icemen 2

1

Corner Brook

9

1

Gander

8

Brush & Trowel Stingers 2

3

430

Corner Brook

3

Gander

4

 

                                               

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE C

HOST: CLARENVILLE

 

Gold:  Deer Lake       

Silver:  Grand Falls-Windsor

Bronze: CB Regional

 

9

St. John’s

2

Deer Lake

6

1030

Clarenville

4

CB Regional

7

12

Grand Falls

2

Labrador

1

2

CB Regional

6

St. John’s

4

330

Deer Lake

4

Grand Falls-Windsor

1

530

Labrador

4

Clarenville

4

 

9

Grand Falls-Windsor

8

Clarenville

2

1030

Labrador

7

St. John’s

4

12

CB Regional

1

Deer Lake

8

2

St. John’s

4

Clarenville

4

330

Grand Falls-Windsor

6

CB Regional

2

5

Deer Lake

4

Labrador

2

 

9

Labrador

3

CB Regional

5

1030

Clarenville

0

Deer Lake

4

12

St. John’s

1

Grand Falls-Windsor

3

330

Deer Lake

4

Grand Falls-Windsor

1

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE D

HOST:  STRAITS

 

Gold:  Trinity Placentia

Silver:    Straits

Bronze:  Stephenville

 

930

Avalon Celtics

1

Bay Arena

4

1115

Straits

5

Goulds

2

1

Trinity Placentia

8

Stephenville

1

245

Goulds

3

Avalon Celtics

2

4

Bay Arena

3

Trinity Placentia

11

730

Stephenville

1

Straits

8

 

830

Trinity Placentia

7

Straits

4

1015

Stephenville

6

Avalon Celtics

2

12

Goulds

2

Bay Arena

3

145

Avalon Celtics

3

Straits

4

330

Trinity Placentia

5

Goulds

2

515

Bay Arena

1

Stephenville

4

 

9

Stephenville

9

Goulds

7

1045

Straits

4

Bay Arena

2

1230

Avalon Celtics

1

Trintiy Placentia

8

TBA

Trinity Placentia

7

Straits

5

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE E

HOST:  CEE BEES

 

Gold: Cee Bees

Silver:  Marystown    

Bronze:  Bonavista

 

8

Cee Bees

9

Mount Pearl

1

10

Bonavista

1

Northeast

3

12

Marystown

3

Lake Melville

4

230

Northeast

1

CeeBees

5

430

Mount Pearl

3

Marystown

4

630

Lake Melville

1

Bonavista

3

 

8

Marystown

5

Bonavista

3

10

Lake Melville

3

Cee Bees

6

12

Northeast

3

Mount Pearl

2

2

CeeBees

3

Bonavista

5

4

Marystown

4

Northeast

3

6

Mount Pearl

3

Lake Melville

12

 

8

Lake Melville

4

Northeast

    9

10

Bonavista

6

Mount Pearl

1

12

CeeBees

2

Marystown

3

4

Cee Bees

3

Marystown

2

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE F

HOST:  ST. JOHN’S

 

Gold: St. John’s

Silver: Corner Brook

Bronze:  Gander

 

9

CB Regional

2

Corner Brook

4

1030

St. John’s

2

St. Pierre

1

12

Gander

5

Grand Falls-Windsor

0

2

St. Pierre

7

CB Regional

8

330

Corner Brook

4

Gander

4

5

Grand Falls-Windsor

0

St. John’s

3

 

9

Gander

0

St. John’s

1

1030

Grand Falls-Windsor

1

CB Regional

5

12

St. Pierre

0

Corner Brook

2

2

CB Regional

2

St. John’s

3

330

Gander

9

St. Pierre

0

5

Corner Brook

7

Grand Falls-Windsor

4

 

9

Grand Falls-Windsor

6

St.Pierre

1

1030

St. John’s

2

Corner Brook

5

12

CB Regional

1

Gander

1

330

ST. JOHN’S

4

CORNER BROOK

1

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE G

HOST:  BISHOP’S FALLS

 

Gold:  Lewisporte

Silver: Avalon

Bronze:  Bishop’s Falls

 

9

Lewisporte

8

Northeast

3

1030

Southern Shore

3

United Towns

3

12

Avalon Celtics

3

Bishop’s Falls

2

2

United Towns

3

Lewisporte

4

330

Northeast

2

Avalon Celtics

10

6

Bishop’s Falls

8

Southern Shore

6

 

830

Avalon Celtics

5

Southern Shore

2

10

Bishop’s Falls

3

Lewisporte

5

1130

United Towns

4

Northeast

6

130

Lewisporte

6

Southern Shore

1

3

Avalon Celtics

6

United Towns

2

430

Northeast

6

Bishop’s Falls

8

 

9

Bishop’s Falls

2

United Towns

5

1030

SouthernShore

4

Northeast

9

12

Lewisporte

3

Avalon Celtics

2

330

Lewisporte

4

Avalon

3

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE H

HOST:  ST. ANTHONY

 

Gold: Deer Lake

Silver:  Bell Island

Bronze: St. Anthony

 

9

Mount Pearl

6

Bell Ialand

10

11

St. Anthony

8

Baie Verte/La Scie

2

1

Beothic

7

Deer Lake

10

3

Baie Verte/La Scie

6

Mount Pearl

4

5

Bell Island

7

Beothic

3

7

Deer Lake

10

St. Anthony

0

 

9

Beothic

4

St. Anthony

7

11

Deer Lake

7

Mount Pearl

1

1

Baie Verte/La Scie

5

Bell Island

5

3

Mount Pearl

4

St. Anthony

7

5

Beothic

5

Baie Verte/La Scie

6

7

Bell Island

2

Deer Lake

9

 

9

Deer Lake

5

Baie Verte/La Scie

2

11

St. Anthony

2

Bell Island

3

1

Mount Pearl

6

Beothic

7

 

Deer Lake

7

Bell Island

3

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE I

HOST:  STEPHENVILLE

 

Gold:  Springdale

Silver:  CB Regional

Bronze: Bay D’Espoir

 

8

Bay D’Espoir

9

Stephenville

3

10

Clarenville

3

Springdale

6

12

CB Regional

9

Labrador West

0

2

Springdale

10

Bay D’Espoir

3

430

Stephenville

*1

CB Regional

*11

 630

Labrador West

2

Clarenville

1

 

8

CB Regional

11

Clarenville

*1

10

Labrador West

0

Bay D’Espoire

5

12

Springdale

8

Stephenville

1

2

Bay D’Espoir

12

Clarenville

2

4

CB Regional

4

Springdale

5

6

Stephenville

5

Labrador West

4

 

8

Labrador West

0

Springdale

2

10

Clarenville

0

Stephenville

2

12

Bay D’Espoir

1

CB Regional

8

TBA

Springdale

2

CB Regional

1

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

PEE WEE J

HOST: GOULDS

 

Gold: Sheshatshiu

Silver: Marystown

Bronze: Churchill Falls

 

8

Marystown

9

CB Regional

1

930

Goulds

7

Ceebees

1

11

Churchills Falls

1

Sheshatshiu

7

2

Ceebees

1

Marystown

10

330

CB Regional

2

Churchill Falls

5

615

Sheshatshiu

6

Goulds

1

 

8

Churchills Falls

9

Goulds

3

930

Sheshatshiu

6

Marystown

4

11

Ceebees

2

CB Regional

6

2

Marystown

8

Goulds

6

330

Churchills Falls

10

Ceebees

1

5

CB Regional

4

Sheshatshiu

8

 

8

Sheshatshiu

7

Ceebees

3

930

Goulds

6

CB Regional

2

11

Marystown

5

Churchill Falls

2

330

Marystown

4

Sheshatshiu

7

 

 

PEE WEE  PROVINCIAL MEGA TOURNAMENT 2014
Preliminary Round Schedule (Team Ranking)
GANDER COMMUNITY CENTER Monday April 21, 2014 GLOVERTOWN GARDENS
Time Game HOME Score VISITOR Score Time Game   HOME Score VISITOR Score
 9:00  AM # 1 Gander 3 vs Grand Falls-Windsor 0  8:00  AM  # 2 Glovertown  4 vs Clarenville 1
 10:15  AM  # 3 Fogo 0 vs Green Bay South 3  9:15  AM  # 4 Twillingate 1 vs Port aux Basques 3
11:30 AM # 5 Botwood 0 vs St. John’s 1 10:30 AM # 6 Bay Arena 2 vs Cee Bees  2
12:45 AM # 7 Twin Towns 0 vs Gander 5 11:45 AM # 8 North East 2 vs Placentia 4
  2:00 PM # 9 Grand Falls-Windsor 0 vs Green Bay South 3   1:00 PM # 10 Glovertown  1 vs Twillingate 6
  3:15 PM # 11 St. John’s 4 vs Fogo 5   2:15 PM # 12 Clarenville 1 vs Bay Arena 6
  4:30 PM # 13 Botwood 3 vs Twin Towns 3   3:30 PM # 14 Cee Bees  10 vs Placentia 0
  4:45 PM # 15 Port aux Basques 10 vs North East 0
Tournament Round Schedule ( Teams ranked 1 through 15)
Division A Division B Division C Division D
1st 1st 1st 1st
2nd 2nd 2nd 2nd
3rd 3rd 3rd 3rd
4th 4th 4th
GANDER COMMUNITY CENTER Tuesday April 22, 2014 GLOVERTOWN GARDENS
Venue subject to  change on Day 2 or 3
Time Game HOME Score VISITOR Score Time Game HOME Score VISITOR Score
 8:00  AM  # 16 Green Bay South  2 vs Gander 2  8:00  AM # 17 Clarenville 8 vs Northeast 1
 9:15  AM  # 18 Port Aux Basques 3 vs Twillingate 2  9:15  AM   # 19 Glovertown   5 vs Placentia 1
10:30 AM # 20 Bay Arena 3 vs Cee Bees 1 10:30 AM  # 21 Botwood 1 vs Twin Towns 1
11:45 AM # 22 Fogo 0 vs St. John’s 5 11:45 AM # 23 Northeast 2 vs Grand Falls-Windsor 5
  1:00 PM # 24 Green Bay South  0 vs Twillingate 3   1:45 PM # 25 Glovertown    3 vs Twin Towns 2
  2:15 PM # 26 Gander 2 vs Port Aux Basques 1 3:00 PM # 27 Placentia 4 vs Botwood 4
  3:30 PM # 28 Bay Arena 10 vs St. John’s 0 4:15 PM # 29 Clarenville 6 vs Grand Falls-Windsor 1
  4:45 PM # 30 Cee Bees 7 vs Fogo 0
GANDER COMMUNITY CENTER Wednesday April 23, 2014 GLOVERTOWN GARDENS
Time Game HOME Score VISITOR Score Time Game HOME Score VISITOR Score
 8:00  AM  # 31 Green Bay South 3 vs Port Aux Basque 3  8:00  AM # 32 Grand Falls-Windsor 1 vs Northeast 1
9:15 AM # 33 Gander 2 vs Twillingate 1  9:30  AM  # 34 Glovertown 1 vs Botwood 3
10:45 AM # 35 Bay Arena 5 vs Fogo 0 10:45 AM #36 Placentia 2 vs Twin Towns 6
  12:00 PM  # 37 Cee Bees 2 vs St. John’s 1
Bronze medals will be presented imediately following Games 32,33,and 37
Banner Round ( 1st and 2nd place teams play for banner)
HOME Score VISITOR Score HOME Score VISITOR Score
1:30 PM  # 38 Gander 2 vs Port Aux Basques 1 12:30 PM # 39 Clarenville 5 vs Grand Falls-Windsor 0
3:15 PM  # 40 Bay Arena 2 vs Cee Bees 0 2:30 PM #41 Botwood 2 vs Glovertown 1
Division A Division B Division C Division D
Gold: Gander Bay Arena: Gold Botwood: Gold Clarenville: Gold
Silver: Port Aux Basques CeeBees: Silver Glovertown: Silver Grand Falls-Windsor: Silver
Bronze:  Twillingate St. John’s: Bronze Twin Towns: Bronze Northeast: Bronze

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET A

HOST: AVALON CELTICS

 

Gold: Gander

Silver: Mount Pearl

Bronze: CB Regional

 

930

GANDER

4

CB REGIONAL

0

11

AVALON

3

BAY ARENA

2

1230

MOUNT PEARL

5

GRAND FALLS-WINDSOR

1

230

GANDER

6

BAY ARENA

4

4

CB REGIONAL

1

MOUNT PEARL

9

530

GRAND FALLS-WINDSOR

2

AVALON

4

 

930

MOUNT PEARL

4

AVALON

4

11

GRAND FALLS-WINDSOR

2

GADER

6

130

BAY ARENA

3

CB REGIONAL

4

3

GANDER

4

AVALON

2

430

MOUNT PEARL

5

BAY ARENA

2

6

CB REGIOAL

6

GRAND FALLS-WINDSOR

4

 

930

GRAND FALLS-WINDSOR

4

BAY ARENA

11

11

AVALON

2

CB REGIONAL

4

1230

GANDER

4

MOUNT PEARL

2

4

GANDER

4

MOUNT PEARL

1

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET B

HOST: MARYSTOWN

 

Gold: Labrador West

Silver: Corner Brook

Bronze:  Deer Lake

 

8

CORNER BROOK

1

BONAVISTA

4

10

CLARENVILLE

1

LABRADOR WEST

4

12

DEER LAKE

5

MARYSTOWN

1

2

LABRADOR WEST

2

CORNER BROOK

6

4

BONAVISTA

3

DEER LAKE

6

645

MARYSTOWN

4

CLARENVILLE

1

 

8

DEER LAKE

3

CLARENVILLE

0

10

MARYSTOWN

2

CORNER BROOK

5

12

LABRADOR WEST

4

BONAVISTA

2

2

CORNER BROOK

4

CLARENVILLE

3

4

DEER LAKE

4

LABRADOR WEST

6

6

BONAVISTA

1

MARYSTOWN

1

 

8

MARYSTOWN

0

LABRADOR WEST

3

10

CLARENVILLE

1

BONAVISTA

4

12

CORNER BROOK

6

DEER LAKE

3

4

LABRADOR WEST

6

CORNER BROOK

3

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET C

HOST: NORTHEAST

 

Gold: Straits

Silver: Northeast

Bronze: St. Anthony

 

10

ST. ANTHONY

2

LAKE MELVILLE

2

1130

CEE BEES

3

NORTHEAST

6

1

STRAITS

5

ST. PIERRE

0

3

NORTHEAST

4

ST. ANTHONY

8

430

LAKE MELVILLE

3

STRAITS

7

6

ST. PIERRE

3

CEE BEES

12

 

10

STRAITS

8

CEE BEES

5

1130

ST. PIERE

7

ST. ANTHONY

5

1

NORTHEAST

5

LAKE MELVILLE

1

3

ST. ANTHONY

5

CEE BEES

3

430

STRAITS

3

NORTHEAST

2

6

LAKE MELVILLE

3

ST. PIERRE

4

 

8

ST. PIERRE

0

NORTHEAST

4

930

CEE BEES

0

LAKE MELVILLE

2

11

ST. ANTHONY

2

STRAITS

7

3

STRAITS

5

NORTHEAST

3

 

 

TEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET D

HOST: PORT AUX BASQUES

 

Gold: Trinity Placentia

Silver: Gros Morne

Bronze: Stephenville

 

8

STEPHENVILLE

6

CB REGIONAL

1

1015

PLACENTIA INTERTOWN

0

TRINITY PLACENTIA

2

1230

GROS MORNE

5

PORT AUX BASQUES

2

245

TRINITY PLACENTIA

5

STEPHENVILLE

3

5

CB REGIONAL

3

GROS MORNE

8

730

PORT AUX BASQUES

1

PLACENTIA INTERTOWN

7

 

8

GROS MORNE

3

PLACENTIA INTERTOWN

3

1015

PORT AUX BASQUES

1

STEPHENVILLE

5

1230

TRINITY PLACENTIA

3

CB REGIONAL

4

245

STEPHENVILLE

5

PLACENTIA INTERTOWN

0

5

GROS MORNE

5

TRINITY PLACENTIA

3

715

CB REGIONAL

4

PORT AUX BASQUES

2

 

9

PORT AUX BASQUES

3

TRINITY PLACENTIA

7

1115

PLACENTIA INTERTOWN

4

CB REGIONAL

3

130

STEPHENVILLE

0

GROS MORNE

5

630

GROS MORNE

3

TRINITY PLACENTIA

4

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET E

HOST: LEWISPORTE

 

Gold: Southern Shore

Silver: Avalon

Bronze: Lewisporte

 

11

GANDER

4

AVALON

5

1

LEWISPORTE

7

TWIN TOWNS

3

3

SOUTHERN SHORE

5

GANDER

1

7

AVALON

7

LEWISPORTE

1

 

11

SOUTHERN SHORE

6

LEWISPORTE

9

1

TWIN TOWNS

2

AVALON

3

3

LEWISPORTE

6

GANDER

2

7

TWIN TOWNS

2

SHOUTHER SHORE

9

 

9

GANDER

11

TWIN TOWNS

2

11

AVALON

4

SOUTHERN SHORE

7

3

SOUTHERN SHORE

3

AVALON

1

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET F

HOST: BOTWOOD

 

Gold: Harbour Breton

Silver: Botwood

Bronze: Fogo

 

12

HARBOUR BRETON

8

GRAND FALLS-WINDSOR

4

2

BOTWOOD

7

GREEN BAY SOUTH

5

4

FOGO/CHANGE ISLANDS

3

HARBOUR BRETON

6

7

GRAND FALLS-WINDSOR

2

BOTWOOD

4

 

1

FOGO/CHANGE ISLANDS

4

BOTWOOD

7

3

GREEN BAY SOUTH

9

GRAND FALLS-WINDSOR

4

5

BOTWOOD

5

HARBOUR BRETON

9

7

GREEN BAY SOUTH

3

FOGO/CHANGE ISLANDS

4

 

10

GREEN BAY SOUTH

2

HARBOUR BRETON

9

12

GRAND FALLS-WINDSOR

4

FOGO/CHANCE ISLANDS

5

4

BOTWOOD

3

HARBOUR BRETON

6

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET G

HOST: TWILLINGATE

 

Gold: Mount Pearl

Silver: Bay Arena

Bronze: Twillingate

 

1

BAY ARENA

10

LABRADOR WEST

0

5

LABRADOR WEST

2

MOUNT PEARL

11

730

BAY ARENA

11

TWILLINGATE

2

 

1

MOUNT PEARL

7

TWILLINGATE

2

5

BAY ARENA

5

MOUNT PEARL

3

7

LABRADOR WEST

6

TWILINGATE

6

 

9

MOUNT PEARL

9

TWILLINGATE

0

130

TWILLINGATE

8

LABRADOR WEST

4

330

MOUNT OEARL

5

BAY ARENA

4

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET H

HOST: BELL ISLAND

 

Gold: GANDER

Silver: UNITED TOWNS

Bronze: SPRINGDALE

 

10

CHURCHILL FALLS

4

GANDER

11

1130

SPRINGDALE

6

UNITED TOWNS

7

130

NORTHEAST

4

BELL ISLAND

8

3

UNTIED TOWNS

6

CHURCHILL FALLS

2

430

GANDER

9

NORTHEAST

6

7

BELL ISLAND

1

SPRINGDALE

4

 

10

NORTHEAST

3

SPRINGDALE

7

1130

BELL ISLAND

8

CHURCHILL FALLS

4

1

UNITED TOWNS

6

GANDER

7

4

CHURCHILL FALLS

3

SPRINGDALE

6

530

NORTHEAST

2

UNITED TOWNS

3

7

GANDER

4

BELL ISLAND

5

 

1230

BELL ISLAND

2

UNITED TOWNS

6

2

SPRINGDALE

2

GANDER

5

330

CHURCHILL FALLS

2

NORTHEAST

7

6

GANDER

4

UNITED TOWNS

3

 

 

STEELE HOTELS ALL NEWFOUNDLAND & LABRADOR

PROVINCIAL TOURNAMENT SCHEDULE

MIDGET I

HOST: CB REGIONAL

 

Gold: Marystown

Silver: CeeBees

Bronze:CB Regional

 

12

CB REGIONAL

3

CEE BEES

4

2

MARSTOWN

8

CLARENVILLE

1

4

SHESHATSHIU

4

CB REGIONAL

10

7

CEE BEES

3

MARYSTOWN

3

 

12

SHESHATSHIU

5

MARYSTOWN

9

2

CLARENVILLE

2

CEE BEES

4

4

MARYSTOWN

3

CB REGIONAL

1

6

CLARENVILLE

1

SHESHATSHIU

11

 

10

CLARENVILLE

1

CB REGIONAL

8

12

CEE BEES

12

SHESHATSHIU

5

4

CEEBEES

2

MARYSTOWN

5